gr8design začal s jednoduchou ideou – pomôcť naším klientom byť úspešnými v rýchlom svete plnom konkurencie. Ponúkame široké spektrum komplexných a cenovo dostupných služieb v oblasti grafického dizajnu, tlače a propagačných materiálov.


Naším hlavným poslaním je poskytnúť našim zákazníkom absolútnu spokojnosť s našími službami. Jedinečnú kvalitu zameranú na detaily, výnimočnú starostlivosť o zákazníka a osobitný kreatívny prístup ku každému projektu.


Prístupnosť:

Sme dôslední – našou prioritou je bezodkladne a profesionálne pristupovať k naším zákazníkom, načúvat ich potrebám a požiadávkam, a vždy nájsť najlepšie riešenie pre ich projekt.


Kvalifikovanosť:

Sme skúsení – na základne naších dlhoročných skúsenosti je našou snahou detailne poznať a pretvoriť predstavy a ciele naších klientov do skutočnej reality, a tak naplniť ich očakávania.


Efektívnosť:

Sme produktívni – naším cieľom je robiť od začiatku veci správne, spoľahlivo a bez zbytočných prieťahov, aby sme každý projekt vždy dotiahli do úplneho konca, a k spokojnosti naších zákaznikov.