Top 10 tém pre WordPress 2017

Ak chcete profesionálne vyzerajúce webové stránky, Themeforest je miesto, kde by ste mali ísť. Ponúka tisíce WordPressových tém, ktoré vytvorili jedni z najlepších návrhárov sveta. Kvalitnú tému, ktorú si môžete zakúpiť na ich eshope sa pohybuje od 45-60 €. Ak by ste ju chceli vytvorit od nuly stálo by vás to tisíce eur.

Je možné získať aj témy zdarma z wordpress databázy tém. Vo všeobecnosti nevyzerajú veľmi dobre a problémom je, že veľa tém ponúkajú obmedzenú funkčnosť a vývojári neponúkajú žiadnu podporu pre používateľov, čo znamená veľa starostí a stráveného času.

Ak nie ste technický typ, a nemáte veľa skúseností s WordPressom, odporúčam nákup najpredavnajších tém z Themeforestu. WordPress téma, ktorá sa dobre predáva, developer má zvyčajne záujem ju neustále zlepšovať, a poskytovať podporu pre ich užívateľov.

Mali by ste sa zamerať na WordPress témy, ktoré majú tiež vysoký počet stiahnutí, veľa dobrého hodnotenia a aktívnu podporu na fóre pre používateľov. Navyše, témy, ktoré sa predávajú aj všeobecne ponúkajú nielen jednotný dizajn, ale aj veľa rôznych modifikácii, ktoré ponúkajú široké možnosti prispôsobenia čím si vytvoríte vzhľad podľa vášho želania.

Themeforest – databáza tém na portály Envanto je veľmi transparentná čo sa týka počtu nákupov, hodnotenia a stiahnutí, takže je ľahké nájsť najobľúbenejšie WordPress témy na trhu.

Ak si kúpite populárne témy, môžete si byť istí, že dostanete dobrú podporu od WordPressu, ktorý sleduje najnovšie štandardy HTML5 a CSS3 designu.

1. Bridge

Top 10 tém pre WordPress

Najpredavnajšia téma na wordpresse – 47.000 predaných. Táto kreatívna, viacúčelová WordPress téma prichádza s 168 plne vybavenými verziami, ktoré môžete nainštalovať jediného kliknutím.


2. Salient

Top 10 tém pre WordPress

Jedna z najpredávanejších tvorivých tém na Themeforeste. Môžete plne prispôsobiť svoje webové stránky pomocou intuitívneho techniky “presunúť a pustiť” (“drag-and-drop vizuálny skladateľ)
Existuje veľa rôznych demo tém, ktoré môžete importovať.


3. Jupiter

Top 10 tém pre WordPress

Vytvorte vlastné profesionálne vyzerajúce stránky presunutím rôzných dizajnových prvkov na požadované miesta. Prichádza s 85 šablónami, ktoré vám pomôžu začať tvoriť vašu webstránku.


4. X|Theme

Top 10 tém pre WordPress

Jedna z najlepšie predavajúcich sa WordPressových tém všetkých čias na Themeforeste. X WordPress Téma má aktívnu komunitu používateľov.


5. Uncode

Top 10 tém pre WordPress

Krásne navrhnutá WordPress téma, ktorá ponúka viac ako 30 rozlišovacích štýlov, ktoré môžete použiť pre vaše webové stránky a na tvorbu digitálneho portfolia.


6. Brooklyn

Top 10 tém pre WordPress

Viacúčelová jednostranová WordPress Téma pre digitálne portfólia, to je nápad pre kreatívnych umelcov, fotografov, dizajnérov, hudobníkov a kameramanov.


7. The fox

Top 10 tém pre WordPress

Ďalšia výborná téma TheFox je intuitívna a jednoduchá tema s mnohými štýlmi, dobrá dokumentácia, video tutoriály a aktívnu podpora na fóre.


8. Massive Dynamic

Top 10 tém pre WordPress

Je na trhu skoro 2 roky., masívne dynamický má úžasné živý tvorca webstránky s viac ako 30 možnosťami výberu dizajnu.


9. BeTheme

Top 10 tém pre WordPress

Táto téma ponúka viac ako 230 predpripravených vzorov, ktorých môžete nainštalovať pomocou jediného kliknutia. Vývojári tiež vyrobili tému ľahko prispôsobiťeľnú, aby bola podľa želaného vzhľadu, ktorý chcete.


10. XStore

Top 10 tém pre WordPress

Ak chcete predávať fyzické výrobky na svojich webových stránkach, XStore je skvelá voľba pre tvorbu eshopov online pomocou bezplatných pluginov ecommerce a WooCommerce.


Ak ste si nevybrali tú vašu tému, hľadajte ďalej na portáli envato, kde nájdete tisíce ďalších tém.

GR8DESIGN ma zakúpených mnoho wordpresových tém pomocou, ktorých vám vytvoríme webstránku šitú na mieru za prijateľnú cenu. Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0919 040 737 alebo emailom info@gr8design.sk