Preskakovacie odkazy

Na polepy používame fólie podľa požiadaviek zákazníka, t.j. trvanlivosť a náročnosť povrchu. Samozrejmosťou je UV laminácia proti poškodeniu samolepiek. Kvalita polepu je zaručená dlhoročnými skúsenosťami.

 

Typy potlačitelnej fólie určenej na reklamné polepy:

●     Monomerická fólia s lamináciou

Najlacnejšie – krátkodobé (2roky) riešenie polepov. Laminácia tejto fólie výrazne predlžuje jej životnosť. Je odolnejšia voči slnku a dažďu. Laminácia taktiež chráni grafickú potlač, ktorá vďaka laminovanému filmu zachová intenzitu farieb po dlhšiu dobu. Tiež lepšie chráni pred mechanickým poškodením narozdiel od monomerickej fólie bez laminácie. Tento druh materiálu sa výborne hodí na plošné reklamné polepy bez záhybov. Ak zvažujete napríklad reklamný polep výkladov, predajne, skla alebo verejnej dopravy, monomerická fólia s lamináciou je pre Vás vhodný materiál polepu.

●     Polymerická fólia s lamináciou

Je to kvalitný polepový materiál, ktorý má dlhšiu životnosť (5 rokov) ako monomerická fólia. Navyše táto fólia je vhodná nielen na rovné povrchy, ale aj na povrchy s malými záhybmi, napríklad ako fólia na auto. Laminát na polymerickej fólii chráni pred mechanickým poškodením polepu a zachováva intenzitu farieb.

●     Liata fólia s lamináciou

Je to najkvalitnejší polepový materiál, ktorý má  životnosť minimálne 7 rokov.  Táto fólia nazývaná aj wrap fólia je špeciálne určená na povrchy so záhybmi, njčastešie používaná na polep automobilov.

●     Perforovaná/Dierkovaná fólia

Najväčšou výhodou tohto druhu polepového materiálu je, že do interiéru prepúšťa denné svetlo. Či už ide o dopravný prostriedok alebo miestnosť, vďaka štruktúre materiálu slnečné lúče prechádzajú cez polep a vy neprichádzate o výhľad, či svetlo. Tento druh polepu sa najčastejšie využíva vo výkladoch predajní, oknách alebo ako reklamná fólia na auto.

[ut_btn button_effect=“winona“ button_align=“bklyn-btn-left“ font_weight=““ button_text=“Vyžiadať cenu“ button_background=“#ff0000″ button_link=“url:https%3A%2F%2Fgr8design.sk%2Fblur-full-width%2F|||“ button_text_color_hover=“#ffffff“ button_background_hover=“#820303″]
[ut_gallery_slider slides=“4741,3102,2877,2800,2794,2662,2661,1937″]